Stand e ekranit
kutitë e shfaqjes
plastikë e valëzuar

PRODUKTET

Çështje të printuara të personalizuara të nivelit të lartë

Standet e ekranit

Kuti paketimi

Letra e lojës

PËR NE

Shenzhen XingKun Paketimi i Produkteve Co., Ltd.
E themeluar në vitin 2004, Shenzhen XingKun Packing Products Co., Ltd, është një kompani e nivelit të lartë të printimit dhe paketimit, e specializuar në produkte me porosi që përfshijnë stendat e ekranit, kuti letre, kuti plastike, fletore, letra loje, karta flash, ngjitëse, etiketa, broshura , dhe me shume.Ne ofrojmë një zgjidhje efikase, me një burim të vetëm që u kursen klientëve tanë kohë, para dhe energji.Forteja jonë është printimi i biznesit të nivelit të lartë dhe ne përqafojmë një model partneriteti, duke kultivuar rritje të ndërsjellë me klientët përmes dizajnit inovativ, cilësisë së jashtëzakonshme të printimit dhe shërbimit të vëmendshëm.

Avantazhi ynë

pse na zgjodhet ne

Ne jemi gjithmonë të sinqertë.Të qenit i sinqertë për t'u treguar klientëve tanë situatën reale të produkteve është mënyra më e mirë për të bashkëpunuar me klientët tanë.Gjithashtu, do të donim të shihnim fytyrën tuaj të lumtur gjatë marrjes së produkteve me cilësi të lartë.
Ne synojmë cilësinë e parë, filozofinë e orientuar drejt shërbimit për të përmbushur pritshmëritë dhe kërkesat e klientëve, për të sjellë më shumë përfitime dhe produkte të shkëlqyera për klientët.Ne mezi presim të punojmë me ju për të arritur një situatë të favorshme, për të krijuar një të ardhme më të mirë së bashku.
Si një ndërmarrje e mesme, XingKun mund të jetë më fleksibël për të përmbushur kërkesat e klientëve në krahasim me ndërmarrjet e mëdha të printimit.Nga porositë e klientëve deri te dërgesa e eksportit, ne përgjithësisht na duhen vetëm 7 -15 ditë.nëse klienti kërkon mostër ose dorëzim urgjent, mund të jetë brenda 3-7 ditëve.XingKun mund të përmbushë në mënyrë efikase nevojat e ndryshme të klientëve të ndryshëm, në mënyrë që të ofrojë shërbimin më të mirë.

Pyetje e zakonshme

Pyetje: A jeni një prodhues 100% për printimin e paketimeve?
 
A: Po!Ne kemi printim dhe paketim që nga viti 2004. Ne kemi komplete makinerish për çdo proces, të cilat janë të importuara nga Kina dhe Gjermania, me datën më të fundit të teknologjisë dhe përditësojnë datat e paradhënies vit pas viti, duke u siguruar që mallrat që prodhojmë janë të nivelit të lartë cilësinë, për të rritur marketingun e produkteve me paketim të mirë.
 
 
 
Pyetje: A mund ta bëni dizajnin për ne?
 
A: Po.Ne kemi një ekip profesional me përvojë të pasur në projektimin dhe prodhimin e kutive të dhuratave.Thjesht na tregoni idetë tuaja dhe ne do t'ju ndihmojmë t'i zbatoni idetë tuaja në kuti dhuratash perfekte.Nuk ka rëndësi nëse nuk keni dikë që të plotësojë skedarët.Na dërgoni imazhe me rezolucion të lartë, logon dhe tekstin tuaj dhe na tregoni se si dëshironi t'i rregulloni ato.Ne do t'ju dërgojmë skedarë të përfunduar për konfirmim.
 
 
 
Pyetje: A mund të marr një mostër FALAS?
 
A: Falas!3-5 ditë për marrjen e mostrave.Ne mund të printojmë mostrën me makinën e printerit dixhital, ngjyra mund të përputhet 80% si makineria e madhe e printerit për prodhimin me shumicë, dhe ne do të përfundojmë të gjithë përpunimin pas me dorë, jo me makinë ose me kallëp.Por nëse dëshironi që mostrat të përfundojnë si prodhim me shumicë, ne duhet të paguajmë tarifën e mostrës rreth 50 USD deri në 120 USD pa tarifë ekspres, klientët do të marrin përgjegjësinë për tarifën ekspres.Tarifa e mostrës mund të rimbursohet nëse porositë arrijnë një sasi.
 
Certifikatat tona
Lajme
23
2024-05
Cilat janë tiparet kryesore për të kërkuar kur blini një kuti bizhuterish cilësore?

Kur bëhet fjalë për ruajtjen dhe mbrojtjen e bizhuterive tuaja të çmuara, një kuti bizhuterish cilësore është një domosdoshmëri.Jo vetëm që ofron një hapësirë ​​të sigurt dhe të sigurt për pjesët tuaja të vlefshme, por gjithashtu shton një prekje elegance dhe rafinimi në tavolinën tuaj të veshjes ose në dollapin tuaj pranë krevatit.Por me kaq shumë opsione ka

LEXO MË SHUMË
kuti bizhuterish me porosi.jpg
22
2024-05
Cilat janë veçoritë kryesore që duhen kërkuar kur blini stendat e ekranit cilësor?

Stendat e ekranit me grep janë thelbësore për mjediset e shitjes me pakicë, shfaqjet tregtare dhe ekspozitat.Ato shfaqin në mënyrë efektive produktet, përmirësojnë dukshmërinë dhe optimizojnë hapësirën.Zgjedhja e stendës së duhur të ekranit me grep mund të ndikojë ndjeshëm në prezantimin dhe aksesin e produkteve tuaja.Në këtë udhëzues, ne do të

LEXO MË SHUMË
grep ekran stand.png
21
2024-05
Cilat janë mbajtëset e ekranit të shisheve dhe si e rrisin dukshmërinë e produktit në cilësimet e shitjes me pakicë?

Në botën konkurruese të shitjes me pakicë, dukshmëria e produktit është parësore.Konsumatorët shpesh tërhiqen nga produkte që bien në sy dhe janë lehtësisht të arritshme.Një mënyrë efektive për ta arritur këtë është përdorimi i stendave të ekranit të shisheve.Këto stenda nuk janë vetëm funksionale;ato luajnë një rol vendimtar edhe në m

LEXO MË SHUMË
stendë për shfaqjen e shisheve.png

Lidhjet e Shpejta

Produktet

Informacion
+86 138-2368-3306
B5, zona industriale ShangXiaWei, Fshati ShaSan, Qyteti ShaJing, Distrikti BaoAn, Shenzhen, GuangDong, Kinë

Na kontaktoni

Të drejtat e autorit 2024 Shenzhen XingKun Packing Products Co., LtdTë gjitha të drejtat e rezervuara.